Перепланувати житло у Львові стало простіше

СуспільствоІрина Скіць, 31 липня 201510920
Перепланувати житло у Львові  стало простіше

Сьогодні, 31 липня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив спрощену процедуру переобладнання житлових приміщень.

Як пояснила ZAXID.NET начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич, відтепер для перепланування квартир, яке не стосується несучих стін, непотрібно брати спеціальних дозволів.

«Раніше для будь-якого перепланування потрібно було брати спеціальні дозволи. Зараз якщо перепланування не стосується несучих стін в будинку, то брати дозвіл непотрібно», - сказала вона.

Також виконком прийняв рішення про порядок переведення дачних і садових будинків у житлові будинки. Якщо дачні та садові будинки відповідають державним будівельним нормам, то їх можна перереєструвати як житлові будинки за спрощеною процедурою. 

«Для цього потрібен документ із кооперативу, де побудований будинок, про те, що він відповідає державним нормам та доказ, що людина користується ним на законних підставах», - пояснила Гелена Пайонкевич.

Після отримання необхідних документів, будинку присвоять реєстраційний номер і в ньому можна буде прописувати мешканців. 

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук