Перші 100 учасників АТО зі Львова отримають по ₴100 тис. уже в грудні

СуспільствоСофія Лазуркевич, 21 листопада 201620890
На виплату матеріальної допомоги з міського бюджету виділять 410 млн до 2020 року

Центр надання послуг учасникам бойових дій отримав перші заяви від учасників АТО про отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 100 тис. грн у обмін на земельну ділянку за межами Львова. За словами Любові Возняк, заступниці директора Центру, уже наступного місяця 100 бійців АТО отримають по 100 тис. грн від Львівської мерії.

«28 листопада, у понеділок, засідатиме спеціальна комісія, яка обиратиме першу сотню людей. Для того, щоб управління соціального захисту встигло перерахувати кошти ще в цьому бюджетному році, документи ще мають бути затвердженими рішенням виконкому Львівської міськради. Однак, це не означає, що прийом документів на виплату матеріальної допомоги закінчується. Програма розрахована на 4 роки, до 2020 року, протягом яких і відбуватимуться виплати коштів», - пояснює ZAXID.NET Любов Возняк.

З 14 листопада у Центрі надання послуг учасникам бойових дій розпочали приймати документи на виплату матеріальної допомоги. За тиждень прийому документів на чергу стали вже майже 90 військових. За словами Любові Возняк, виплата здійснюватиметься одним платежем і не ділитиметься на частини. До 2020 року на виплату матеріальної допомоги у міському бюджеті виділять 410 млн грн – 10 млн у 2016 році та по 100 млн у рік до кінця 2020.

Інфографіка 24 каналу

«Матеріальну допомогу може отримати учасник бойових дій, який має відповідне посвідчення. Добровольці, у яких немає посвідчень учасників бойових дій, також можуть отримати матеріальну допомогу, якщо у них є документи, які підтверджують те, що вони воювали у АТО. Це, зокрема, довідка керівника добровольчого формування, а також свідчення не менше двох осіб, які служили та мають відповідні документи. Ці документи мають бути нотаріально завіреними», - каже Возняк.

До комісії, яка засідатиме 28 листопада, входить 13 людей: 5 представників громадських організацій, 2 представники добровольчих батальйонів, 6 представників Центру надання послуг учасникам бойових дій. Вони перевірятимуть подані документи та формуватимуть списки учасників, які першочергово отримають кошти.

«Першочергове право на отримання допомоги надається учасникам, які ще нічого не отримали, наприклад земельні ділянки чи квартири. Зокрема, інвалідам III групи, членам багатодітних сімей, а також якщо це одинаки, тобто батько або мати, які самі виховують дитину», - додає Любов Возняк.

Учасник АТО може стати на чергу щодо виділення земельної ділянки за межами Львова або отримати 100 тис. грн матеріальної допомоги, інші пільги учасників АТО при цьому не скасовуються. За словами Андрія Садового, у місті немає достатньої кількості вільної землі для усіх учасників АТО, яких є майже 5 тис. зареєстрованих у Львові.

Щоб отримати кошти, учаснику бойових дій треба прийти у Центр надання послуг учасникам бойових дій, що на вул. Пекарській, 41, із пакетом документів:

– копії паспорта (1, 2, 10, 11 сторінки) та ідентифікаційного коду;

– довідку (форма № 2) про склад сім’ї та реєстрацію (дійсна протягом 1 місяця з моменту видачі), яку можна отримату у ЖЕКу;

– копія посвідчення учасника бойових дій;

– копія довідки про безпосередню участь в АТО;

– копія довідки про те, що особі не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку (виготовляєть у Центрі надання послуг учасникам бойових дій);

– копія посвідчення інваліда війни (при наявності);

–копія свідоцтв про народження дітей (для підтвердження статусу багатодітного батька);

– довідку з міської ради про перебування на квартирному обліку для учасників АТО (при наявності);

– копію посвідчення дитини-інваліда (при наявності);

– банківські реквізити.

Детальну інформацію можна отримати в Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій за адресою вул. Пекарська,41, або за телефонами: (032) 254-61-16; 067 962 83 25; 063 434 65 46.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук