Питання захоплення Брюховицьких лісів у Львові застопорилося через "Нашу Україну", - Ар’єв
"Питання застопорилося на створенні Тимчасової слідчої комісії з питань незаконного захоплення земель Львівської міської ради та Львівської обласної ради. Як не дивно, фракції Блоку Литвина, Партії регіонів, "Наша Україна" не хочуть давати своїх представників до цієї комісії без будь-яких пояснень", - прокоментував 3 листопада перебіг розгляду питання щодо незаконного захоплення 15 земельних ділянок у Львові під АЗС та 300 га Брюховицьких лісів керівник спеціальної робочої групи парламентського Комітету з боротьби з організованою злочинністю та корупцією, яка вивчає це питання, народний депутат України Володимир Ар’єв.
"На мої листи не відповіли. Я знову напишу відповідні листи, якщо вони залишаться без відповіді, звернуся у регламентний комітет з приводу того, що ігноруються звернення народного депутата", - додав В.Ар’єв.
Він також зазначив, що вдруге приїде до Львова після того, як прокуратура завершить перевірку документів.
Щодо 15 земельних ділянок під АЗС, то, на думку В.Ар’єва, колегію Верховного суду хтось добре підгодував фінансовими ресурсами, аби було прийнято рішення, відмінне від того, на яке вказували всі факти. "Це моє припущення", - додав він.
26 червня 2008 року робоча група Комітету з боротьби з організованою злочинністю та корупцією Верховної Ради України з приводу незаконного заволодіння 15 земельними ділянками в межах Львова під будівництво АЗС та 330 гектарами Брюховицьких лісів, на чолі з народним депутатом України Володимиром Ар’євим, перебуваючи у Львові з робочим візитом прийняла наступні рішення:
1. Звернутися до Генеральної прокуратури України із клопотанням внести касаційне подання до Верховного суду України на постанову Вищого господарського суду України за позовом Львівської міської ради до СП ТЗОВ "Західна нафтова група" про визнання недійсним договору купівлі-продажу 15-ти земельних ділянок від 31.12.2001р.
2. Звернутися до Генпрокуратури з пропозицією ініціювати в порядку виключного провадження скасування рішення судів 1-ої інстанції щодо визнання права власності на земельні ділянки, які незаконно вибули з володіння Львівської міської ради.
3. Звернутися до Генпрокуратури з проханням взяти на контроль кримінальну справу, порушену УМВС України у Львівській області стосовно підробки документів ЛМР та ініціювати відкриття (поновлення) кримінальних справ проти осіб, причетних до незаконного захоплення земель.
4. Звернутися до МНС України з проханням вжити заходів щодо припинення діяльності самочинно влаштованої АЗС у Львові на вулицях Замарстинівській 170а - Мазепи.
5. Звернутися до Комітету ВРУ з питань правосуддя та Вищої ради юстиції щодо перевірки дій суддів усіх рівнів, причетних до прийняття незаконних рішень, та в разі виявлення фактів порушення присяги, внести подання щодо звільнення їх із займаних посад.
6. Ініціювати у Верховній Раді України створення Тимчасової слідчої комісії з питань незаконного захоплення земель Львівської міської ради та Львівської обласної ради.
Усі звернення буде надіслано від імені комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.