Поліція не знайшла свідків запливу через Дніпро, який бачила вся країна

Суд повернув правоохоронцям адмінпротокол за найдемонстративніше порушення карантину

Поліція не знайшла свідків запливу через Дніпро, який бачила вся країна
Поліція розгорнула справжню спецоперацію із затримання киянина, який хотів потрапити на спортмайданчик

Суд повернув поліції адмінпротокол за порушення карантину, складений на киянина, який вплав через Дніпро намагався потрапити на спортмайданчик. Попри те, що цей інцидент транслювали у прямому ефірі, а при вході в Гідропарк було щонайменше кілька десятків киян, поліції не вдалося знайти свідків цього порушення.

Про повернутий правоохоронцям протокол у середу, 15 квітня, із посиланням на затриманого поліцією киянина Валентина Бур'янова повідомило видання «Судовий репортер». Виявилося, що суддя повністю розкритикував складений правоохоронцями адмінпротокол через відсутність будь-яких згадок про свідків чи понятих.

«Шостого квітня о 12:30 за адресою м.Київ, Гідропарк перебував в парку не вдягнутий в засоби індивідуального захисту, чим порушив постанову Кабінету міністрів №211 від 11.03.2020… Про свідків прочерки стоять! Правопорушенням шкоди не заподіяно… Поняті – тоже якісь прочерки… галочки стоять… Підписи понятих – опять стоять якісь прочерки», – повідомив під час засідання суддя Олександр Дзюба.

На початку судового засідання адвокат Валентина Бур'янова повідомив, що має свого свідка цього інциденту, а також пропонує переглянути зняте журналістами відео затримання киянина. Втім, суддя вирішив, що в цьому немає необхідності, оскільки не буде розглядати цей протокол.

«Вимоги до протоколу визначені чітко кодексом. З протоколу бачу, що нема свідків. А ви мені повідомляєте, що «Магнолія-ТВ», якийсь журналіст… В Гідропарку серед білого дня не було жодного свідка?! Не можу порушувати закони і розглядати те, чого нема взагалі тут!» – заявив суддя.

У підсумку протокол повернули правоохоронцям, аби вони знайшли свідків порушення карантину і оформили порушення належним чином.

Зазначимо, Валентин Бур'янов намагався демонстративно переплисти Дніпро у перший день дії посиленого карантину – 6 квітня. Вранці того дня на вході в київський Гідропарк (Венеціанський міст) сталася сутичка між правоохоронцями, які блокували вхід у Гідропарк, та чоловіками, які хотіли пройти на спортмайданчик. Після перепалки з поліцією Бур'янов спустився на берег і просто переплив річку. Але на іншому березі його вже чекали більше десяти поліцейських, які одразу ж затримали чоловіка за порушення карантину. Усе це знімали кілька телеканалів, а свідками інциденту стали десятки киян, які були того дня на Венеціанському мості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук