Петро Порошенко доручив уряду розробити план зміцнення національної єдності

Петро Порошенко видав указ про зміцнення національної єдності

Президент Петро Порошенко підписав указ «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності і консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості в цій сфері». Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Указ виданий в день 25-ї річниці референдуму про незалежність України. Згідно з документом, за вжиття заходів зміцнення національної єдності і консолідації українського суспільства має стати одним із пріоритетів діяльності державних і місцевих органів влади та організацій громадянського суспільства.

Уряду доручено розробити в тримісячний термін і затвердити комплексний план заходів для зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства і підтримки ініціатив громадськості в цій сфері. Відповідний урядовий документ повинен готуватися у тісній співпраці з громадськістю, в тому числі членами Ради з питань національної єдності при президентові.

Уряду також визначено низку завдань щодо забезпечення відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, розвитку громадянської освіти в Україні, а також взаємодії центральних та місцевих органів виконавчої влади з організаціями громадянського суспільства з метою підтримки ініціатив громадськості у відповідних сферах.

Обладміністраціям доручено в двомісячний термін після затвердження Кабміном комплексного плану заходів щодо зміцнення національної єдності забезпечити реалізацію відповідних регіональних планів заходів. Місцеві органи влади також повинні сприяти реалізації всеукраїнських і регіональних громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення національної єдності, утвердження патріотизму, відновлення і збереження національної пам’яті, розвиток національної свідомості, популяризацію духовно-культурної спадщини українського народу, міжрегіональне співробітництво.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук