Порошенко підтримав скасування оподаткування благодійних пожертвувань через SMS

СуспільствоАндрій Стець, 3 листопада 20162940

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень». Про це повідомили в прес-службі голови української держави.

Зокрема, Закон №1664-VIII спрямовано на реформування чинного законодавства з метою створення сприятливих умов для впровадження і розвитку благодійності.

Документом законодавчо нормується механізм збору коштів на благодійні цілі за допомогою благодійних телекомунікаційних повідомлень. Вводиться поняття «благодійне телекомунікаційне повідомлення» і вводиться збір благодійних пожертвувань операторами телекомунікацій серед абонентів виключно за наявності згоди оператора та укладення ним договору з обраною неприбутковою організацією.

Законом передбачається внесення змін у закони «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування», «Про платіжні системи та перекази коштів в Україні», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про телекомунікації», «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Президент також підписав Закон від 6 жовтня 2016 № 1665-VIII «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень».

Закон спрямований на реформування чинного законодавства для створення сприятливих умов для впровадження і розвитку благодійності шляхом відправки телекомунікаційних повідомлень, що забезпечує перерахування на благодійність усієї заявленої абонентом суми.

Законом звільняються від оподаткування податком на додану вартість операцій оператора телекомунікацій з надання телекомунікаційних послуг в частині здійснення благодійного телекомунікаційного повідомлення на благодійні цілі, а також надається право операторам телекомунікацій зменшувати податкові зобов'язання на суму податку на додану вартість, нараховану на частину суми попередньої оплати за телекомунікаційні послуги перераховану в якості благодійного пожертвування за дорученням абонента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук