Порошенко пришвидшив надання українського громадянства іноземцям, що служать у ЗСУ

Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким військовослужбовці-іноземці зможуть отримувати українське громадянство через три роки проживання в країні.

Документ регулює організаційні питання запровадження спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, котрі проходять військову службу у Збройних силах України. Зокрема, скорочено термін безперервного проживання на законних підставах на території України з п’яти до трьох років з моменту набрання чинності контрактом про проходження військової служби у ЗСУ.

Прес-служба президента нагадала, що 28 січня Верховна Рада ухвалила закон, який стосується прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у ЗСУ. У зв’язку з ухваленням зазначеного закону і виникла необхідність внесення відповідних змін до Порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства.

Змінами також визначається перелік документів, що подаються для прийняття до громадянства України особою, яка в установленому законодавством порядку проходить військову службу за контрактом у ЗСУ.

Указ набуває чинності з дня його публікації.

Як повідомляв ZAXID.NET, на початку листопада 2015 року Порошенко підписав закон, який дозволяє іноземцям служити за контрактом у ЗСУ та інших військових формуваннях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук