Порошенку пропонують призначити голову ЛОДА лише за згодою громади

Люстраційний комітет Майдану Львівщини запропонував президенту Петрові Порошенку висунути кандидатів на посаду голови Львівської облдержадміністрації, щоб громада Львівщини змогла їх обговорити. Остаточне призначення голови ЛОДА мало би відбутися після публічного обговорення.

Про це йдеться у зверненні Люстраційного комітету до президента України.

Представники Люстраційного комітету наголошують, що громадяни України, які обрали президента в один тур, уважно стежитимуть за призначенням в областях.

«Саме Майдан дав можливість проведення дострокових президентських виборів в Україні. Такий шанс не впав із неба – його вибороли кров’ю наші з вами співгромадяни. І цей шанс втрачати не маємо права. Перезавантаження влади в Україні уже стартувало – це успішне проведення президентських виборів. Другим етапом стане формування влади у всіх регіонах України. Цей етап не менш важливий, і громадяни України, які обрали свого Президента в один тур, пильно стежитимуть за призначеннями в областях», – йдеться у зверненні.

Автори звернення закликали не допустити кулуарних і квотно-партійних призначень в областях, зокрема на Львівщині, на державні керівні посади.

«Вважаємо – кожен кандидат на ту чи іншу державну посаду має пройти публічне обговорення. Пропонуємо вам висунути своїх кандидатів на посаду голови Львівської обласної державної адміністрації, щоби громада Львівщини змогла виставити їх на загальне обговорення. Остаточне призначення будь-якого претендента на посаду голови Львівської ОДА має відбуватися лише після того, як громада його побачить, почує і скаже своє слово», – наголошується у зверненні Люстраційного комітету.

Як повідомляв ZAXID.NET, 10 червня Ірина Сех подала у відставку з посади голови Львівської облдержадміністрації, яку вона суміщала з депутатським мандатом.

Громадські активісти неодноразово збиралися на акції протесту під ЛОДА, вимагаючи в Ірини Сех визначитися – бути губернатором чи депутатом. Однак, Ірина Сех ігнорувала вимоги громадськості, обіцяючи залишити посаду голови ЛОДА після президентських виборів.

На початку червня низка  громадських організацій Львова оприлюднили відкритого листа до президента Петра Порошенка з пропозицію призначити новим головою Львівської ОДА відомого підприємця і громадського активіста Ярослава Рущишина.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук