Потрібно висловити стурбованість

Можна переходити до ініціативи проведення конференції з питань біженців

БлогиПетро Олещук , 8 вересня 2015 113
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Там Клімкін хоче у нас біженців розміщувати?

А чого це відразу і "розміщувати"? Просто взяти і допомогти? Це не метод цивілізованого світу. А ми ж прагнемо до підтримання високих стандартів?

Потрібно висловити стурбованість. Глибоку стурбованість. Далі, потрібно висловити віру в гуманізм і загальнолюдські цінності. Далі, потрібно закликати всіх вести себе добре. Потрібно закликати сирійців припинити воювати і сісти за стіл переговорів. Ну, звичайно, ми можемо запропонувати зібратися за столом у Києві. Будь-які види посередництва. Навіть досвідчений парламентера є - Кучма. Потрібно закликати європейців утримуватися від радикалізму в оцінці подій. Навіть можна виразити жаль з приводу, що почастішали прояви ксенофобії в країнах Європи. Ну і потім вже ... Можна переходити до ініціативи проведення конференції з питань біженців.

До речі, ми можемо запропонувати, у вигляді жесту доброї волі, розмістити табори для біженців в Криму. А що, наші партнери ж говорять нам, що скоро санкції подіють і Крим буде деокупуваний? Ось, і ми відразу ж там все влаштуємо. Але щоб влаштувати відразу потім нам потрібні гроші зараз. Підготовку почати. Устаткування закуповувати. Кадри тренувати. Ми ж за те, щоб гостям країни було комфортно?

P.S. Ще можна запропонувати внести в конституції європейських країн поправки про захист прав біженців. Але це потім.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук