Поясніть мені хтось один простий факт

Чому бойовики на Донбасі провели свої "вибори" рівно через тиждень після виборів українських?

БлогиПетро Олещук , 3 листопада 2014 113 1
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Що їм заважало провести вибори через місяць після Мінська або через тиждень? Нічого. З таким рівнем організації на підготовку потрібно тиждень. Розмножити на ксероксі бюлетені і завезти морквину - це не завдання для місяців ....

Але вони їх суттєво відстрочили.

Чому потрібно було прив'язуватися саме до дати виборів до парламенту України? Адже їм повинно бути плювати на ці вибори? Як і Росії? А кому не плювати? А тому, хто ці вибори оголосив і розраховував в їх результаті зміцнити свою владу. Президенту теж. Тому, хто виступав суб'єктом зовнішньої політики України. Чиї емісари підписували щось в Мінську. Хто потім "продавлював" через парламент знаменитий закон "про особливий порядок управління". Як думаєте, скільки б втратив голосів Блок Порошенко, якби вибори до парламенту України пройшли після виборів в ДНР-ЛНР? Порядком б втратив.

Ось і вимальовуються контури "договорняка", в якому "спокій" до виборів обмінюється на дуже неспокійний листопад. Мабуть, щось було і в "Опозиційному блоці", якому дозволили зайнятися звичною справою - скуповувати голоси, тиснути на робітників заводів і вкидати на рівні дільничних комісій, щоб забезпечити все-таки їх присутність у ВР. Також, можливо, є й територіальне питання, які також відклали "на потім". Скоро ми це все дізнаємося.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук