Про вибори і "нові обличчя" у владі

Стара система "з папірцями" страшна, як Кернес і Бондаренко

БлогиДмитро Різниченко , 11 вересня 2014 93
Дмитро Різниченко
боєць Добровольчого батальйону "Донбас"

Шановні волонтери, учасники війни, заслужені діячі Майдану! Ви що, @банулися - всерйоз брати участь у наступних виборах?

Хто говорив: "не за зміну рил біля корита, а за зміну системи"? Не ви?.. І тепер ви гадаєте, що коли біля корита опиняться ваші рила, система зміниться?

Навіть в нашій новій системі - у волонтерському русі, в тоненькій паутинці інтернет-демократії, у добровольчих батальонах, у нашому мейнстрімному інформаційному середовищі вже вистачає власних шахраїв, мудаків і внутрішніх протиріч, які стають на заваді побудови новітньої держави. Невже ви думаєте, що опинившись у старій системі - у царстві папірців, печаток, дозволів, відкатів, - ви зможете там щось змінити? Невже ви думаєте, що будете ефективніше боротися зі старим режимом, сидячі за одним столом з Бондаренко, Мірошніченко і Кернесом?

Я, насправді, не засуджую хлопців і дівчат, які вирішили піти в політику. Вірю, що наміри в більшості з них щирі. Але я впевнений, що діючи так, як вони діяли до походу у владу - тобто організовуючи реальний захист країни, не чекаючи допомоги від держави - вони б принесли користі Україні незрівнянно більше. А участь у формальній політиці - я знаю - буде вимагати від них часу, зусиль, і, з рештою, не принесе результату, лише знизить їх особисту популярність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук