Про житло доступне і дешеве

Що таке Громадська програма доступного житла?

БлогиІван Росоловський , 28 листопада 2014 311
Іван Росоловський
Ініціатор і засновник Громадської програми доступного житла, ГО «Доступне житло Львівщини»

Житло завжди було і лишається одним із найважливіших інструментів на шляху досягнення соціальних цілей у суспільстві. Забезпеченість громадян житлом – показник успішності державної політики, причому навіть більш точний, ніж показник економічного зростання держави. На сьогоднішній день українське суспільство, яке так прагне розвитку і світового визнання, має вирішити для себе питання житлового забезпечення, оскільки цей показник вказує на рівень життя нації, на наявність прошарку середнього класу, розвиток економіки та правову справедливість в державі.

З метою вирішення проблеми забезпечення житлом населення України, у 2010 році мною було створено та впроваджено Громадську програму доступного житла.

Ключовим моментом Програми є саме ціна будівництва та реалізація інвестиційного механізму «громадянин – інвестор», завдяки якому кожен учасник Програми є інвестором і безпосереднім учасником будівництва власного житла за доступними цінами. Також безперечною прерогативою є відсутність прибутковості, адже замовником і забудовником виступають громадяни, а основна мета – отримання в приватну власність житла, шляхом об'єднання вкладів та зусиль.

Як ініціатор та засновник Програми, детальніше про її впровадження та реалізацію я розповім у наступній темі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук