Громадські програми доступного житла активно реалізовуються на Львівщині!

БлогиІван Росоловський , 8 грудня 2015 455
Іван Росоловський
Ініціатор і засновник Громадської програми доступного житла, ГО «Доступне житло Львівщини»

Проблема забезпечення населення житлом глибоко закорінена в українській економіці. Власну ідею вирішення цієї проблеми запропонував голова Громадської організації «Доступне житло Львівщини» Іван Росоловський, який розробив Громадську програму доступного житла.

Однією з основних переваг цієї Програми є реалізація інвестиційного механізму «громадянин-інвестор», завдяки якому кожен учасник програми є інвестором і безпосереднім учасником будівництва власного житла за доступними цінами. Також безперечною прерогативою є відсутність прибутковості, адже замовником і забудовником виступає громада. Окремим аспектом даної Програми є механізм розподілу цін, а саме, частина квартир реалізовується за соціальною ціною, яка на 45% нижча від ринкової вартості.

Програма набула реалій у вигляді новозбудованого багатоквартирного будинку у м. Винники. Станом на сьогодні активно відбувається її втілення у трьох районах Львівської області.

Враховуючи ситуацію в Україні та нагальні потреби наших захисників, Іван Росоловський розробив Програму забезпечення житлом учасників АТО та членів їх сімей, адаптувавши її до базової Громадської програми доступного житла. Презентація даної Програми вперше відбулася у лютому 2015 року у м. Львів. Основними її аспектами є те, що вона недержавна – без витрат із держбюджету дозволяє реально забезпечити учасників АТО житлом. Також вагомим аспектом є відсутність комерційного інтересу, адже будівництво ведеться господарським способом.

Таким чином вигоду отримують усі: учасники АТО будуть забезпечені реальним житлом, міськради та сільради виділяють менше землі, ніж довелося б з розрахунку 0,1 га/людину, уряд і місцеві адміністрації забезпечують учасників АТО житлом, не витрачаючи зайвих коштів із бюджету. І так само основним у даній Програмі є кінцева вартість житла для учасників АТО, що складає 3500-4000 грн/м2. Дана Програма на сьогодні є актуальною і створена для вирішення житлово-побутових умов наших військових.

Будівництво багатоквартирних будинків згідно громадських програм, автором яких є Іван Росоловський, є прозорим та ефективним. Програми можуть бути втіленими по усій території України і є інструментом самоорганізації людей для отримання в приватну власність квартир за доступними цінами.  На даному етапі партнерами ГО «Доступне житло Львівщини» є ГО «Учасники бойових дій та волонтерів АТО Галичини» та ГО «Ресурсний центр для ОСББ».

Також Громадська Організація «Доступне житло Львівщини» пропонує і закликає до співпраці усіх зацікавлених майбутніх партнерів та інвесторів. Громадська організація надасть юридичний, технічний, архітектурний, фінансовий та проектно-кошторисний консалтинг у механізмі впровадження програм. Порядні, з великою долею ентузіазму, самовіддачі, енергійні однодумці, долучайтеся!

Приймаймо активну участь у розбудові нашої Держави чесними шляхами!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук