88-річну радянську композиторку Олександру Пахмутову внесли до бази «Миротворця»

Кілька років тому композиторка подякувала Путіну за захоплення українського Криму

До бази неурядового сайту «Миротворець» потрапила відома радянська і російська композиторка Олександра Пахмутова. Про це свідчать дані на цьому сайті.

Зазначається, що 88-річна Пахмутова «відкрито виправдовувала російську агресію проти України».

Зокрема, наводяться посилання на публікацію, де восени 2014 року на зустрічі із президентом Росії Володимиром Путіним вона заявила, що є його прихильницею, і подякувала за окупацію Криму.

Олександра Пахмутова – радянська та російська пісенна композиторка, авторка понад 400 пісень. Також є народною артисткою СРСР.

Центр «Миротворець» — неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Центр працює в партнерстві з СБУ, Генштабом ЗСУ, МВС України, Державною прикордонною Службою та Державною пенітенціарною Службою. Керівником центру є Роман Зайцев, в минулому – працівник територіального управління СБУ в Луганській області.

Сайт центру декларує, що публікує інформацію про людей, які становлять загрозу українській державі та суспільству, скоїли злочини проти основ національної безпеки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук