Комунальна газета «Ратуша» стане приватною з березня

Депутати Львівської міськради проголосували за ліквідацію комунального підприємства «Газета «Ратуша»

СуспільствоІ.Р., 25 січня 20184570

Львівська міськрада ліквідує з 1 березня комунальне підприємство «Газета «Ратуша» та вирішила перетворити газету на товариство з обмеженою відповідальністю. За відповідну ухвалу під час засідання сесії у четвер, 25 січня, проголосували 40 депутатів ЛМР.

Згідно з ухвалою, яка вступить в дію 1 березня, департамент «Адміністрація міського голови» у триденний термін з дня набрання чинності цієї ухвали має передати державному реєстратору документи для ліквідації КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» та перетворення газети на товариство з обмеженою відповідальністю.

Для перетворення газети «Ратуша» на ТзОВ Львівська міськрада створила комісію, до якої увійшли низка чиновників міськради, головний редактор газети Микола Савельєв та працівники газети.

Як зазначається в пояснювальній записці до ухвали, у квітні 2016 року Львівська міська рада прийняла ухвалу про реформування газети «Ратуша», згідно з якою вирішено реформувати на другому етапі комунальну газету «Ратуша» способом виходу Львівської міської ради зі складу засновників. Прийняттю ухвали передувало рішення трудового колективу газети.

Під час розгляду питання на сесії головний редактор газети Микола Савельєв заявив, що не погоджується з негайним перетворенням комунальної газети на ТзОВ. За словами Савельєва, газета готова стати ТзОВ не раніше вересня 2018 року.

Однак депутати таки проголосували за перетворення газети з комунальної на приватну з 1 березня.

Нагадаємо, в Україні триває процес роздержавлення ЗМІ.

У березні 2016 року трудовий колектив львівської газети «Ратуша» ухвалив рішення про роздержавлення. А 21 квітня того ж року депутати ЛМР на сесії проголосували за вихід Львівської міськради з переліку засновників комунальної газети «Ратуша».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук