Росія атакувала інфраструктурні об’єкти Прикарпаття
В регіоні працювали сили ППО
Вночі 7 березня під час комбінованої атаки на українську енергетику цілями РФ стали об’єкти інфраструктури на території Івано-Франківської області. В регіоні працювали сили ППО, обійшлося без жертв та руйнувань.
Повітряна тривога на Прикарпатті розпочалася о 3:59 і тривала до 7:28. В цей час в області пролунали вибухи, повідомила голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук.
«На світанку ворог атакував Прикарпаття. Його ціллю були інфраструктурні об'єкти. Працювали сили ППО. За попередньою інформацією, постраждалих та руйнувань немає», – написала Світлана Онищук у Telegram.
Нагадаємо, вночі Росія атакували дронами та ракетами об’єкти критичної інфраструктури в різних областях. Внаслідок атаки постраждали об’єкти енергетики та цивільні будівлі. За словами міністра енергетики Германа Галущенка, цілями РФ стали енергетична та газова інфраструктура України.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЗагалом вночі росіяни випустили по Україні майже 70 ракет та дві сотні безпілотників. За даними Повітряних сил, до відбиття масованої атаки залучали винищувальну авіацію – зокрема, літаки F-16 та нещодавно передані французькі винищувачі Mirage-2000.