Росія вимагає, щоб Порошенко задокументував свій «мирний план»

СвітОльга Карабан, 23 червня 20146

Голова Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Валентина Матвієнко заявила, що президент України Петро Порошенко повинен зафіксувати в документах мирний план з врегулювання кризи в Україні.

Про це інформує 24 канал.

«Перше – альтернативи мирного врегулювання кризи в Україні немає, це зрозуміло будь-якій розсудливій людині. Друге – будь-який мирний план можна вітати, тому що нарешті є розуміння необхідності мирних дипломатичних, переговорних рішень кризи», – розповіла Матвієнко.

Вона наголосила, що «якщо ми оголошуємо про мирний план, ми повинні докласти всі можливі зусилля для його реалізації».

«Треба розуміти, що сьогодні вже ніхто не вірить в слова, вірять в дії, вірять у факти. Дуже хотілося б, щоб ті позитивні сигнали, які йдуть сьогодні від президента України, щоб вони були зафіксовані в державних документах і не викликали ні в кого сумніву їх реалізації», – додала голова Ради Федерації.

За її словами, основою мирного плану повинні бути припинення бойових дій з обох сторін і переговори з усіма учасниками конфлікту.

Нагадаємо, 20 червня президент України Петро Порошенко заявив, що з 20 по 27 червня сили антитерористичної операції припиняють бойові дії для того, щоб члени незаконних збройних формувань могли скласти зброю. Ведення вогню припинено з 22:00 20 червня до 10:00 27 червня.

Як повідомляв ZAXID.NET, у неділю, 22 червня, президент Росії Володимир Путін заявив, що перемир’я повинне бути підкріплене реальним припиненням вогню.

Водночас, Порошенко повідомив, що за суботу і неділю (21, 22 червня) у Донецькій та Луганській областях терористи порушили режим припинення вогню понад 20 разів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук