Російське судно не пустили до Естонії через курсантів з Криму на його борту

У МЗС Естонії зазначили, що допуск судна суперечив би позиції Таллінна про невизнання анексії Криму Росією.

СуспільствоЮрій Братюк, 12 квітня 20196970
Відзначається, що серед пунктів маршруту вітрильника є також польський Гданськ

Естонія заборонила російському вітрильнику «Сєдов» заходити в свої територіальні води, так як на борту знаходилися курсанти з анексованого Криму Про це 12 квітня повідомили в «Польському радіо», посилаючись на МЗС Естонії.

«Навчальне судно "Сєдов" не отримало дозволу на вхід в територіальні води Естонії, оскільки, за нашими даними, на його борту знаходяться курсанти Керченського державного морського технологічного університету з окупованого Криму», - відзначили естонськиі чиновники у коментарі журналістам.

У МЗС Естонії також додали, що допуск судна в Естонію суперечив би позиції Таллінна про невизнання анексії півострова Росією. Вхід вітрильника «Сєдов» в естонські води був запланований на 13-14 квітня. Посольство Росії в Таллінні назвало заборону «недружнім актом».

Відзначається, що серед пунктів маршруту вітрильника є також польський Гданськ. Як повідомила речник МЗС Польщі Єва Сувара, Варшава стежить за ситуацією. Польська влада також контактує з цього питання з партнерами з Естонії.

Варто зазначити, що вітрильне судно «Magdalene Vinnen II» у 1921 році було збудоване у верфі в німецькому місті Кіль. Після Другої світової війни Німеччина передала його як частину воєнних репарацій Радянському Союзу, який перейменував його на честь російського дослідника - «Сєдов».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук