Сервіс муніципального велопрокату Nextbike вдвічі знизив ціни на разові поїздки у Львові

Без купівлі абонементу одна година користування велосипедом коштуватиме 20 грн

СуспільствоНазарій Тузяк, 12 березня 201811170
Сервіс муніципального велопрокату Nextbike вдвічі знизив ціни на разові поїздки у Львові
Сервіс Nextbike змінив тарифи вперше з часу появи у 2016 році

Сервіс велопрокату Nextbike вперше змінив тарифи на користування велосипедами у Львові. Нові ціни на місячний та річний абонементи, а також на одноразове користування громадським велопрокатом запровадили від неділі, 11 березня.

Найбільш суттєва зміна – зменшення вартості разової поїздки велосипедом. Якщо раніше без купівлі абонементу за користування велосипедом потрібно було сплатити 50 грн за перші 30 хв. і ще по 50 грн за кожну наступну годину, то зараз перша година користування велосипедом обійдеться у 20 грн, а вже з другої години і далі вартість становитиме 50 грн. Тобто якщо раніше, щоб взяти велосипед на одну коротку поїздку доводилося платити щонайменше 50 грн, то зараз – лише 20 грн.

Як пояснив ZAXID.NET cпівзасновник компанії «Nextbike Україна» Остап Буденкевич, тарифи на разові поїздки зменшили, щоб залучити більше людей до користування сервісом.

«Ми зараз більше йдемо в спальні райони і розуміємо, що люди там, навіть ті, хто хоче спробувати велосипед, не завжди готові платити 50 грн за півгодини лише, щоб спробувати послугу. І це їх не спонукатиме до купівлі абонементу в майбутньому. Тому ми вирішили спустити вартість до 20 грн, щоб людина хоча б могла спробувати», – розповів Остап Буденкевич.

Водночас вартість місячного та сезонного абонементів залишилася такою ж, як була – 250 грн та 800 грн відповідно. Однак, згідно з новими тарифами, тепер збільшився термін, впродовж якого можна користуватися велосипедом безкоштовно. Раніше безкоштовними були лише перші 30 хв, а за наступні 31-60 хв. і 61-90 хв. потрібно було сплачувати по 4 грн (місячний абонемент) або 2 грн (сезонний абонемент). Зараз при купівлі будь-якого абонементу перша година використання велосипеду буде безкоштовною, друга і третя коштуватимуть по 5 грн, а всі наступні – по 50 грн.

Зазначимо, що абонементи лише дають доступ до нижчих тарифів, тобто вартість поїздок оплачується окремо.

Нові тарифи користуванням велопрокату Nextbike (для збільшення клікніть на зображення)

За словами Остапа Буденкевича, безкоштовний період збільшили з огляду на те, що тривалість однієї поїздки при використанні велосипедів Nextbike у Львові становила 45 хв.

«Ми подивилися по минулорічній статистиці, що середня поїздка в людей становила 45 хв. І фактично, якщо ви мали абонемент і їхали довше, ніж півгодини, то ще за тих 15 хв мали доплатити як за ще одну годину. Тому ми вирішили збільшити безкоштовний період використання з 30 хв. до однієї години – щоб люди могли собі в рамках безкоштовного часу здійснити повноцінну поїздку», – пояснив Остап Буденкевич

За його словами, зараз у системі Nextbike зареєстровано 10 тис. львів'ян. Наразі у місті діють 24 станції велопрокату, однак цього року компанія планує відкрити ще близько 10 нових станцій (наразі не уточнюють, де їх встановлять і коли це буде). Окрім цього у 2018 році Nextbike планує запустити велопрокат ще у трьох містах (поки точно відомо, що одним із них є Вінниця, а два інші назвуть пізніше).

Додамо, що першу в Україні систему громадського велопрокату Nextbike відкрили у Львові у березні 2016 року. Відмінність цієї системи від інших велопрокатів полягає у тому, що клієнти не повинні повертати велосипед у те місце, де його взяли – припаркувати його можна на будь-якій спеціально облаштованій станції в місті. Сама ж компанія Nextbike є німецькою і її велопрокати діють також у США, Великобританії, Польщі, Швейцарії та ще кількох країнах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук