Соціологи оприлюднили сумну статистику охочих виїхати за межі України

Соціологи оприлюднили сумну статистику охочих виїхати за межі України
Інфографіка опитування TNS Online

Кількість українців, які готові переїхати за кордон на постійне проживання порівняно з минулим роком значно збільшилася. Про це свідчать дані опитування компанії TNS Online Track.

Як зазначається, 65% респондентів вказали, що хотіли б виїхати з країни, з них – третина респондентів не мають можливості виїхати, 8% хотіли б виїхати тимчасово, поки ситуація не стабілізується, а 20% хотіли б виїхати закордон на постійне місце проживання.

Серед жителів Західного регіону значно більше тих, хто не думав над цим (12%), в той же час значно більше й тих, хто хотів би виїхати тимчасово, поки ситуація не стабілізується (14%).

Чоловіки, порівняно з вибіркою в цілому, частіше готові до переїзду на постійне місце проживання закордон (24%).

Що стосується представників старшої вікової групи, то більша їх частина не має наміру покидати країну (34%) ніж це зробила б молодь (20%).

Зауважимо, що опитування проводилось методом онлайн-опитування  з 16 по 21 липня 2016 року на всій території України (крім тимчасово окупованого Криму).

Загалом участь брали чоловіки і жінки у віці від 18 до 55 років.

Нагадаємо, 22 серпня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомляв, що після запровадження безвізового режиму з Євросоюзом, громадяни України зможуть подорожувати без віз до майже 100 країн світу. Клімкін сподівається, що безвізовий режим з Євросоюзом запрацює впродовж найближчих місяців і додав, що його відомство працює над цим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук