Спостереження за ...

Все таки Ільф і Петров були геніальні

БлогиВіталій Гайдукевич , 25 травня 2015 135
Віталій Гайдукевич
Телеведучий, блогер

Інші блоги автора

Цікава позиція - профільний комітет прикинувся деревом і гальмує законопроект 2551 (матзабезпечення армії). Все-таки відділення своєї шерсті від державної це дуже болюча операція. Досить наступити на хвіст одному продавцеві палива, який ультимативно ломить неадекватну ціну і взагалі поводиться, через свого покровителя в Раді, кілька істерично .. як законопроект вже пройшов комітет "раптом" завмирає. Залишилося дрібниця - подати на розгляд в зал, але ні.

Час іде, всі шишки за непрацюючу систему сипляться на МО, а цілком конкретні персонажі скорчили пику "я не я і Укртранснафтопродукт не моя". Все таки Ільф і Петров були геніальні - типаж Альхена, що не червоніє ні за яких обставин, виявився живучий.

Ноу-хау ... зовсім інша історія, яка, як-то розвивається в паралельному від # зрада і # корисниесволочі всесвіті. Біда з угробленою за роки армією змусила концентрувати найбільш боєздатні одиниці в сегменті "десанту". Опустимо бардак в іменуванні "високо-мобільні" і "повітряно десантні", це видать хвороба росту, але от по суті наші десантні частини поступово перетворюються на штурмові. Така собі версія сил швидкого реагування. Не знаю, скільки у новачків 79-ки, 80-ки, 81-ки, 95-ки і 25-ки стрибків на рахунку. Здогадуюся, ключовий об'еднувальний принцип не стрибковий, а готовність виконувати завдання - мотивація. Адже коли в "десантних" підрозділах вже є дивізіони "градів" і танки ... то це вже не десантні, це саме штурмовики (що не відміняє потім стрибкової для стрільців). Зауважте - до такої компонуванні підштовхнула життя.

Ще один момент. Поки інтернет матросив стереотип, що "доброволець" це якийсь неформал з автоматом, ЗСУ потроху підбирає добровольців в регулярні частини. Піхотинців, арту .. так дивишся почнуть комплектувати підрозділи тих же танкістів виключно з добровольців. Позитивна селекція. Хто такий контрактник в США, скажімо? Це той, хто добровільно вирішив працювати в армії. Він розуміє ризик, знає його ціну і готовий ризикувати. Виходить доброволець, це контрактник в армії. Той, хто хоч мало говорить про патріотизм, але багато-багато робить. Тільки б ось бюрократичні війська не заважали того.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук