Театр абсурду нагороджень

Для повного щастя не вистачає ще і розборок між волонтерами з приводу медалей

БлогиЗоя Казанжи , 23 квітня 2015 174
Зоя Казанжи
заступник голови Одеської облдержадміністрації

Закінчилося засідання комісії по державних нагородах України Одеської ОДА. Я входжу до складу.

У мене завжди деякий розпач після засідань. Наче й люди достойні. Але все трохи схоже на театр абсурду. "В зв'язку з 50-річчям діяльності...", "в зв'язку з відзначенням Дня хіміка...". І щось таки треба робити з усіма оцими званнями "заслужених" та "почесних". Може, просто платити гарну зарплату, щоб не чекати надбавки за нагороди?..

Я з самого початку роботи в комісії не голосую за будь -які подання на нагородження депутатів та чиновників. І не буду голосувати. Нагороджувати чиновників та депутатів, це, м'яко кажучи, непристойно. І от що з цим робити? Сьогодні комісія проголосувала за нагородження депутата обласної ради вже другим орденом "За заслуги". Був III ступеню, тепер матиме II ступеню... За що? Так, в колекцію. Немає там особливих заслуг.

В березні, на сцені оперного театру, нагороджували доярку із Кодимського, здається, району. Зал влаштував жінці овації. І овації були на адресу сільської вчительки. І жодного сумніву з приводу справедливості нагородження. А зараз ось підуть "ветерани" 40-х та 50-х років народження. А коли то все закінчиться, хто в курсі? Законодавча влада мене читає?:) Що робити будемо?

І ще озвучу непопулярний тренд. Може, вистачить нагороджувати волонтерів без розбору? Мені вже трохи стає лячно. Волонтерство - то поклик душі. Так, то каторжна робота. Держава вже визнала титанічний труд і відзначила тих, хто першими взяли на свої плечі тягар по забезпеченню армії. Ще мені здається, що якщо рік працюють волонтери, забезпечуючи воїнів, а проблеми не закінчуються, то в державі щось не те відбувається... Знаючи ситуацію в Одесі, думаю, що нам для повного щастя не вистачає ще і розборок між волонтерами з приводу медалей. Відхили ще одне нагородження високою державною нагородою "активіста Євромайдану". Активіст, звичайно. Але шостого ешелону, якщо можна так сказати.

Відхилили, тому що активісти Євромайдану поставили б цілком слушні і справедливі запитання з приводу підходу до нагородження і вибору персон. Євромайдан в Одесі починався з Oleksiy Chornyy, наскільки мені відомо. І в Одесі є люди, які на своїх плечах, ризикуючи всім, винесли перші тяжкі місяці.

Ну ви зрозуміли вже, що таке гіркий сум чиновниці?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук