Турчинов обіцяв запровадити санкції проти ЗМІ, які транслювали парад з окупованого Донецька

«Військовий парад» в окупованому Донецьку 9 травня 2018 року

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що вимагатиме початок розслідування та відповідне запровадження санкцій щодо українських електронних ЗМІ, які 9 травня вели пряму трансляцію «військового параду» з окупованого Донецьку під заголовком «Трансляція з ДНР». Про це йдеться у його заяві від 9 травня, повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони України.

За словами Турчинова, з відповідним листом він вже звернувся до СБУ. «Звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію «святкування» окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку», - заявив він.

Турчинов також зазначив, що в даному випадку можна говорити «про цілком конкретний злочин - популяризацію терористичної організації». «Адекватна протидія інформаційній агресії - необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. ... У цьому випадку не йдеться про свободу слова. Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні», - заявив він.

Секретар РНБО нагадав, що у Німеччині та Франції розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам - у відповідь на російську інформаційну та пропагандистську агресію.

«Зважаючи, що Україна перебуває на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства», - заявив секретар РНБО.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, в Україні окремі ЗМІ транслювали «військовий парад "ДНР"».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук