У Бродах запровадили громадський бюджет для втілення ініціатив мешканців

У Бродах запровадили громадський бюджет для втілення ініціатив мешканців
Мешканці Дрогобича можуть скористатися бюджетом участі для покращення благоустрою міста

У Бродах запровадили громадський бюджет. Відповідне рішення було прийняте під час сесії міської ради 31 серпня. Із 1 вересня у місті розпочався прийом заявок від городян щодо проектів, які реалізуватимуть за міські кошти у 2018 році. Про це повідомили у прес-службі міськради.

Громадський бюджет у Бродах становитиме 1% від обсягу доходів загального фонду міського бюджету. Відповідно до затвердженого положення, фінансуватимуться проекти, реалізація яких можлива упродовж одного бюджетного періоду. При цьому приміщення та земельні ділянки, яких стосуватимуться громадські проекти, мають перебувати у комунальній власності міста.

Автори проектів мають зібрати десять підписів городян на його підтримку, та до 30 вересня зареєструвати його через платформу «Громадський проект. Броди», або у паперовому вигляді у Бродівській міськраді.

Зазначимо, цього року громадські бюджети, окрім Львова, також реалізують у Дрогобичі, Турці та Жовкві. У Трускавці громадський бюджет запровадили навесні, а зараз триває реєстрація проектів, на конкурс зареєстрували уже 11 громадських ініціатив.

У Дрогобичі 31 серпня затвердили проекти переможців першого громадського бюджету, бюджет якого становить 200 тис. грн. Серед них – будівництво трьох дитячих майданчиків та облаштування культурно-спортивного дворового клубу.

У Турці у межах громадського бюджету, на який передбачили виділити 160 тис. грн, реалізували лише один проект на 25 тис. грн. На вул. Середня і Молодіжна за 25 тис. грн встановили сміттєві баки для роздільного збору сміття, повідомив секретар Турківської міської ради.

Тим часом у Жовкві завершили перший із чотирьох проектів бюджету участі – облаштували дитячий майданчик на вул. Лесі Українки за близько 50 тис. грн. Триває ремонт дитячого майданчика на вул. Св.Трійці, створення території відпочинку для дітей у міському центрі творчості та облагородження прибудинкової території на вул. Львівській, 7.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук