У Львові хочуть ввести єдиний дизайн для громадського транспорту

Впродовж трьох місяців у місті тривав конкурс ідей

Головні новини Львова за 19.08Віталій Кубліков, 19 серпня 2015, 20:07 1274 0

До міськради надійшло близько десятка макетів як би мав виглядати електротранспорт і маршрутки в єдиній кольоровій гамі.

Прийом заявок закінчився ще 15 серпня. Щоправда, конкурсна комісія щодо запропонованих дизайнерами ідей не поспішає виносити остаточного рішення. У ратуші хочуть, щоб львів’яни обговорити усі варіанти. Для цього макети виставили у відкритий доступ.

«Зараз ми в першу чергу виклали це все в інтернет. Коментарі, критику побачити, які варіанти сприямаються гірше і краще. Відповідно з тими варіантами, які сприймаються краще, будемо працювати з авторами, щоб допрацьовувати і доводити до закінченого вигляду», — розповідає працівник департаменту розвитку Львівської міськради Олександр Шутюк.

На оформлення громадського транспорту зайвих коштів із бюджету не витрачатимуть, запевняють в міськраді. Транспорт перефарбовуватимуть поступово. Старі трамваї і тролейбуси перемалюють після капремонту і за рахунок рекламодавців. Ті зобов’язані після закінчення контракту окультурити вагони.

«В цьому дизайні буде передбачено, чи є мінімум площі задіяно для реклами, чи нема.
Зовсім від реклами ми не можемо відмовитися на сьогоднішній день, а далі ми хочемо привести рекламу в ті рамки, які повинні по-перше нам приносити якусь користь, друге, щоб наше місто мало єдиний підхід реклами на усьому комунальному транспорті», — каже директор ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Васільєв.

Наразі йдеться лише про єдиний стиль комунального транспорту міста. Приватні ж перевізники про це ще нічого не чули. Але твердять, що в нинішніх умовах не так думають про естетику, як про економіку. Перефарбовувати старі і зіржавілі автобуси не варіанти.

«Сьогодні болюче питання оновлення рухомого складу. Тому що автобуси дуже дорогі. Сьогоднішній вік автобусів, які їздять Львовом 8-8,5 років. Тобто малювати їх немає змісту», — говорить голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук