У Львові майже 350 учасників АТО з квартирної черги досі не надали посвідчень

Близько 350 вояків, які перебували на сході і зараз є на квартирному обліку у Львівській міськраді, не надали посвідчень учасника АТО.

«Ще у 2014 році, коли ми почали зараховувати на облік, багато учасників мали тільки довідки про те, що вони перебували в зоні АТО і не мали посвідчень. На сьогодні близько 350 учасників АТО не додали нам посвідчень учасників АТО. На початку з цими посвідченнями було важко. Можливо, ті, хто на момент реєстрації на чергу не мав посвідчення, зараз випустили це з уваги. Але зараз ми просимо їх про це згадати і копії своїх посвідчень обов’язково подати», – розповіла начальник відділу зарахування на квартирний облік Львівської міськради Галина Мазур.

Зараз на квартирному обліку у Львівській міськраді перебувають 2069 бійців.

«На облік зараховано також 46 загиблих учасників АТО і 30 учасників, які отримали інвалідність. Це інваліди 1, 2 та 3 груп. Першочергово житло надаватимуть сім’ям загиблих вояків, далі – інвалідам та тим, хто отримав важкі поранення. І згодом усім іншим черговикам. Але чотири будинки споруджуватимуть поступово. Тому у першому будинку, напевно, не буде можливості забезпечити одразу усі сім’ї тих, хто має право на першочергове отримання квартири», – додала Галина Мазур.

Для учасників АТО з першою групою інвалідності квартири місто купуватиме за кошти з держбюджету. Вони надходять до Львова у вигляді субвенцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук