У Львові обговорили нову стратегію міста

Нова стратегія має пожвавити розвиток Львова

9 березня під час форуму «Креативний прорив» у Львові презентували напрацювання нової стратегії міста – Стратегії прориву. Спеціальним гостем форуму, що триває 9-10 березня, став британський фахівець з розвитку міст Чарльз Лендрі. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За словами директора «Інституту міста» Олександра Кобзарєва, стратегія передбачатиме партисипативність (тобто, залучення різних груп населення), просторову прив’язку та партнерський підхід до реалізації.

Під час заходу представники різних середовищ обговорили напрями розвитку креативності нашого міста. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, сьогодні у Львові зібрались агенти змін.

«Завдання влади – не заважати людям працювати. Те, що ми найбільше організували у Львові - це можливість для людей творити, розвивати себе, розвивати свої підприємства, створювати нові робочі місця. Це найцінніше. Але ми розуміємо, що ти не можеш створити креативне місто, якщо нема креативної країни. Ці люди, які приїхали сьогодні з багатьох міст нашої країни - це агенти змін. Моє завдання – підсилювати кожного з них, щоб дух інноваторства, дух креативності, дух нового був присутній у кожному місті і так піднімалась країна», - зазначив Андрій Садовий.

У межах Форуму відбудуться як сфокусовані дискусії в межах напрямків розвитку креативного міста, так і практична частина зі всіма учасниками. Під час події також розглянуть нову модель креативного, соціально відповідального та партисипативного міста («Міста 3.0»).

Форум відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Організаторами події є Львівська міська рада, КУ «Інститут міста», ГО «Креативне місто», Кластер розвитку освіти та креативності. Партнери: Український католицький університет, готель «Леополіс», «НІКО-ЗАХІД», Lviv Media Forum, Студрада економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук