У Львові погасили марку з нагоди 150-річчя блаженного Климентія Шептицького

СуспільствоМарта Когут, 21 грудня 20193570
У день відзначення 150-річчя Климентія Шептицького погасили ювелійну марку з зображенням блаженного

У суботу, 21 грудня, у Львівському театрі опери та балету провели урочистості з нагоди 150-річчя блаженного та архимандрита Української греко-католицької церкви та Праведника народів світу Климентія Шептицького. 17 листопада минуло 150 років з дня народження блаженного.

Климентій Шептицький народився в селі Прилбичі на Львівщині. Він був архимандритом Української греко-католицької церкви, його також визнали Праведником народів світу, а ще блаженним Католицької церкви. Климентій Шептицький молодшим братом митрополита Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького.

У Львівському театрі опери та балету урочистості з нагоди вшанування його пам'яті розпочались із погашення ювілейної марки та відкриття банерної виставки.

Привітальне слово першим виголосив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк.

У Львівському оперному театрі відзначили 150-річчя Климентія Шептицького (фото Львівської міської ради)


Також присутніх привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

«У цьому залі зібралися люди, які мають покликання — покликання служити. Для мене особисто таким символом і прикладом служіння — Богу, державі, громаді — є Климентій Шептицький. Він віддав своє життя, хоч міг цього не робити. Він пішов на смерть. Тому що він в житті ніколи в житті не зраджував. Кожного дня в нас є спокуси. Завжди можна виправдати свою дію. Але давайте тоді згадаємо життя Блаженного Климентія Шептицького. Велика подяка, що ви йдете його дорогою», — зазначив Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук