У Львові вперше відбудеться світовий форум із статистичної фізики MECO

4 квітня 20115290

5-7 квітня 2011 року у Львові відбудеться конференція MECO 36 (Middle European Cooperation in Statistical Physics - Центральноєвропейська співпраця у галузі статистичної фізики). Вперше, з часу заснування у Відні 1974 року, один із найпрестижніших світових форумів у галузі статистичної фізики проведуть в Україні.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради, для участі в MECO 36 зареєструвались близько 150 науковців з 22 країн. Зокрема серед доповідачів: Жозе Фернандо Мендес (Португалія) – один з засновників теорії складних мереж, що описує мережі Інтернет, мережі спілкування, розповсюдження вірусів, Йозеф Імрі (Ізраїль) - один з засновників мезофізики, що досліджує об'єкти реальних розмірів, але для яких справедливі закони квантової фізики, Ральф Кенна (Велика Британія) - досліджує міждисциплінарні застосування статистичної фізики, зокрема задачі соціофізики.

У перший день конференції – 5 квітня о 14:30 в головному корпусі Львівської політехніки (аудиторія 204) відбудеться брифінг, щодо проведення MECO 36. У брифінгу візьмуть участь: Ігор Юхновський - академік НАН України, Ігор Мриглод - член-кореспондент НАН України, директор Інституту фізики конденсованих систем НАН України, 

Фольк Райнгард – Університет Йоганна Кеплера у м. Лінц (Австрія), один з ініціаторів та організаторів проведення конференцій MECO, Шнайд  Юзеф – директор Інституту низьких температур у м. Вроцлав (Польща), член міжнародної наглядової ради MECO.

Організацією конференції MECO 36 займається Інститут фізики конденсованих систем НАН України, співорганізатори – Національний університет «Львівська політехніка», Львівський національний університет імені Івана Франка, Українська академічна і дослідницька мережа «УАРНЕТ».

В час заснування головною метою зустрічей MECO було сприяння науковому діалогу і співпраці вчених. Сьогодні, завдяки міждисциплінарним застосуванням статистичної фізики, ці зустрічі привертають увагу широкої академічної спільноти. Конференції проводяться традиційно у березні-квітні, і щороку – в іншій країні. Рішення про проведення і місце зустрічі приймає Міжнародна наглядова рада. Серед країн, де проводились MECO: Австрія, Німеччина, Швейцарія, Польща, Італія, Угорщина, Франція, Словаччина, Словенія, Чехія, Хорватія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук