У Львові завтра поговорять про бізнес в умовах високої конкуренції

СуспільствоІрина Панчишин, 27 квітня 2017, 20:30 285 0

У місті впродовж 27-28 квітня, триває Весняний діловий форум. Цього року він зібрав групу якісних експертів у сфері економіки, банківської діяльності та бізнесу.

Своїм досвідом обмінюються понад двісті учасників. Їх чекає чотири панелі дискусій.

«В підсумку люди повинні вийти з новими проектами. Чітким переконанням, що в цій країні можна будувати бізнес, що не доцільно шукати іншого місця ні для себе, ні для своїх дітей, шукати талановитих колег», – розповів організатор Весняного ділового форуму Володимир Глащенков.

У п’ятницю з доповідачем Артемом Лукашевим (CEO Mirta) учасники поговорять як виділятися у бізнесі в умовах високої конкуренції. Тим часом на форумі замість традиційного відкриття влаштували підписання цінного договору між владою міста та ЄБРР. Цей документ гарантує впровадження електронного квитка у транспорті Львова. Також дає можливість отримати 10 млн євро кредиту.

«Це довготривалий проект. Повинен дуже швидко окупитися. Розробили проект на основі ретельного вивчення практик оплати транспорту в інших країнах. Ми прорахували. Якщо заінвестувати у цей проект - він не матиме жодних збитків, на основі тих заощаджень, які він внесе в систему оплати», – запевнив голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Наступний етап угоди вже на суму 20 млн євро. Проект передбачає: обладнати громадський транспорт міста відповідною технікою, розбудувати мережу продажу та поповнення засобів оплати проїзду, розгорнути центри обслуговування користувачів, об’днати з існуючими транспортними системами міста.

«Ми показуємо приклад інвестицій. Тому що те, що має зробити місто - бізнес ніколи не зробить: хороша інфраструктура, якісний сервіс – це дає можливість бізнесу якісно розвиватися, створювати робочі місця і сплачувати у місцеві бюджети», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук