У Львові з’явиться доступне житло

Суспільствопромоція, 27 червня 20140
У Львові з’явиться доступне житло

26 червня, дирекція житлового комплексу «Набережний квартал» представила журналістам проект багатоповерхового житлового кварталу на 460 квартир, будівництво якого ведеться на вул. Пулюя у Львові.

Директор будівництва Юрія Сусляк розповів, що проект багатоповерхового житлового комплексу "Набережний квартал" сьогодні з упевненістю можна вважати соціальним, хоча тільки з точки зору цінової політики на квартири.

 Відомо, що вартість квадратного метра  у «Набережному кварталі» складає  5900 грн, і така ціна є однією із найнижчих на сучасному ринку первинного житла у Львові.

 «Ми не закладаємо надприбутків у формування цінової політики. Ми не залучаємо додаткових кредитних коштів. Ми використовуємо кошти тільки від людей, які вкладають у кооператив, тобто самі купують житло. Фактично, учасники нашого ЖБК самі будують собі житло», - розповів Сусляк.

Відповідно, завдяки підходу до будівництва, оптимізації процесів, нормальній логістиці, компанія витрачає всього  4-6 місяців на зведення одного під’їзду. 

«Такі короткі терміни будівництва водночас скорочують нам видатки, зокрема такі як оренда будівельної техніки, охорона будмайданчика та інші», – заявив директор «Набережного кварталу».

За всіма іншими параметрами, вважає Сусляк, квартири у новому житловому кварталі будуть відповідати середньому рівню якості.

«Будівельні матеріали, які ми використовуємо, вікна, які ставитимемо, ліфти, плитка у коридорах  – досить високої якості. Тому можна казати, що ми будуємо соціальне житло, але середнього класу якості», – розповів директор «Набережного кварталу».

 Зі слів Юрія Сусляка компанія «Набережний квартал» вже продала понад 100 квартир. Це означає, що 100 людей вже за свої гроші зводять квадратні метри майбутнього житла.

«На початку вересня ми плануємо здати в експлуатацію перший під’їзд нашим покупцям, ми вдячні їм за довіру і обіцяємо всіляко захищати їхні інтереси у ході здійснення проекту», –  заявив Юрій Сусляк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук