У Мінохорони здоров’я виступили проти призначеного держсекретаря

Заступник директора «Державного експертного центру» МОЗ Наталя Шолойко

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що не погоджується з кандидатурою Наталії Шолойко, яку призначили державним секретарем відомства. Про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

«Ми категорично не погоджуємось з результатами конкурсу і бачимо системні прорахунки у процедурі його проведення, яка є не досконалою та потребує ретельного доопрацювання», – зазначила Супрун.

Вона повідомила, що за даними моніторингової місії «ДоброЧесно», особа, яку обрали держсекретарем МОЗ не може займати цю посаду через конфлікт інтересів, а її ім’я фігурує у корупційних схемах.

«Ми не можемо працювати в одній команді з людьми, які скомпрометовані або корумповані. Ми безкомпромісні, бо йдеться про Держсекретаря МОЗ – міністерства, від якого залежить здоров’я кожного українця», – заявила Супрун.

Водночас в. о. міністра охорони здоров’я переконана, що процес обрання державних секретарів стане прозорішим.

Наталія Шолойко, яка обіймає посаду заступника директора з реєстрації фармаконагляду державного підприємства «Державний експертний центр» була призначена держсекретарем МОЗ 7 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук