Мерія Дрогобича назвала причину обвалу будинку на вул. Грушевського

У багатоквартирному будинку була зруйнована одна з несучих стін у підвалі

28 серпня обвалився під’їзд чотириповерхового будинку на вул. Грушевського

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради отримав Технічний звіт із результатами детального обстеження житлового будинку №101/1 на вул. Михайла Грушевського у Дрогобичі, де у серпні стався обвал. Звіт оприлюднили на сайті міської ради Дрогобича.

У висновках за результатами обстеження зазначено, що «причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу по осі Б, в осях 4-5, яке можливо виникло внаслідок:

- просідання або руйнування цегляної кладки через низьку марку цегли та розчину, внаслідок значного зволоження та відсутності гідроізоляції і бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок під час будівництва;

- можливе втручання людей, яке необхідно підтвердити або спростувати спеціальними експертами (судовими) після розбору обвалених конструкцій, які знаходяться поверх цієї стіни підвалу».

Фото звіту зі сторінки Дрогобицької міськради

Також у звіті запропонували виконати демонтаж будівлі методом контрольованого зриву. Під час виконання демонтажних робіт рекомендують залучити судових експертів. А також, задля підтвердження або спростування інформації щодо можливого втручання людей, обстежити стіну у підвалі.

Виконавець — ФОП Демчина Богдан Григорович.

Нагадаємо, 28 cерпня близько 2:30 ночі трапився обвал цілого під’їзду чотириповерхового будинку на вул. Грушевського, 101 у Дрогобичі. Під завалами знайшли тіла восьми загиблих. Із будинку в Дрогобичі відселили усіх мешканців через загрозу нового обвалу. Поліція відкрила кримінальне провадження і затримала двох дрогобицьких комунальників. Суд наклав арешт на обвалений будинок. А експертиза визнала його непридатним для проживання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук