У неділю для проїзду відкриють відремонтовану частину вул. Личаківської у Львові

У неділю для проїзду відкриють відремонтовану частину вул. Личаківської у Львові
фото ЛМР
Через капітальний ремонт вулиці проїзд був перекритий близько 4-х місяців

У неділю, 15липня, відновлять дорожній рух на відремонтованому відрізку вул. Личаківської до перехрестя з вул. Долішньою.

За повідомленням прес-служби ЛМР, на вул. Личаківській триває останній етап капітального ремонту дороги. Роботи зосереджені на відрізку від вул. Черемшини до вул. Пасічної. Ремонтні роботи відбуваються згідно з графіком.

«Зранку в неділю, 15 липня, буде відкрито для проїзду транспорту вул. Долішню. У другій декаді серпня плануємо повністю відкрити для проїзду вул. Личаківську, а з початку вересня відновимо проїзд трамваїв до вул. Пасічної», — повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Проїзд по вул. Долішній був перекритий з 16 березня. За словами заступника начальника управління транспорту ЛМР Ігоря Собенка, після відкриття для проїзду вул. Долішньої маршрутні автобуси № 39 повернуться до своєї звичної схеми руху по вул. Богданівській.

Натомість рух усіх інших маршрутів, які курсують по вул. Личаківській, не зміниться. Лише після повного відкриття вулиці для проїзду громадський транспорт відновить свій рух відповідно до схем, які діяли до початку ремонтних робіт.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем трамвая). Орієнтовна вартість ремонту становить 6 млн євро.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи: це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова; від вул. Круп’ярської до вул. Котика; від вул. Котика до вул. Пасічної. Наразі реконструкція Личаківської вийшла на завершальний етап. Завершити всі роботи запланували до 1 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук