У поліції вказали номінали найпоширеніших фальшивих купюр в Україні

Найчастіше підробки виявляють на Львівщині, Волині, Закарпатті і в Одеській області

У поліції вказали номінали найпоширеніших фальшивих купюр в Україні
фото Politeca
В Україні переважно підробляють номінали 200 і 500 грн, а також «сотки» доларів і євро

Заступник начальника управління - начальник відділу протидії злочинам у фінансовій, банківський сферах та зовнішньоекономічній діяльності Департаменту захисту економіки Нацполіції України Руслан Стрембіцький повідомив, що в Україні переважно підробляють купюри номіналом 200, 500 грн, а також 100 доларів і 100 євро. Про це він заявив у коментарі УНН.

За його словами, підробки найчастіше виявляють під час великих перерахунків коштів, при обміні валют, при вилученні грошей з банкоматів та купівлі коштів у незаконних обмінниках. «Більша частина вилучається при інкасації в банкоматах та терміналах», - наголосив Стрембіцький.

При цьому, найчастіше підробки виявляються в приморських та західних регіонах: в Одеській області, на Львівщині, Закарпатті та Волині.

Стрембіцький звернув увагу на те, що близько 80% всіх підроблених купюр, приходять до України з Європи та країн Близького сходу.

«На таких купюрах зазвичай відсутні частина водяних знаків, залежно від якості. При цьому на дотик і зовнішній вигляд фальшиву купюру відрізнити важко. Трапляються випадки, коли високоякісні підробки можуть навіть пропускати апарати для перевірки банкот», - пояснив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влітку 2017 року львів'янин організував біля міських ринків схему збуту фальшивих доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук