У шести районних поліклініках Львова працюють нові флюорографи

СуспільствоІрина Панчишин, 18 жовтня 2016, 15:24 829 0

Шість поліклінік Львова за районним принципом отримали сучасні цифрові флюорографічні комплекси. За їх допомогою швидше й ефективніше вдасться діагностувати на ранній стадії туберкульоз та захворювання бронхолегеневої системи.

Вартість одного флюорографа 970,5 тис. грн. На придбання шести міське управління охорони здоров’я витратило 5 млн 823 тис. грн.

«В нас 12 поліклінічних відділень. Потреба є більшою, але не завжди коштів вистачає, тому що й інші потреби є. Тому було прийнято рішення вирішувати цю проблему за районним принципом», – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.

Нові апарати є в поліклінічному відділенні №2 1-ї міської лікарні (вул. Мазепи, 25), поліклінічному відділенні 4-ї міської лікарні (вул. Фредра, 2), 2, 4, 5, та 6-й міських поліклініках.

За словами завідувача ренгенвідділення 2-ї міської поліклініки Олени Горбачової, результати обстеження з плівочних апаратів пацієнт отримував на наступний день. Тоді могли прийняти лише до 30 людей, стільки, скільки було плівки в пристрої. Тепер же за день обстежують 60-70 пацієнтів.

«Зараз лаборант отримує знімок одразу і пересилає лікарю на монітор. Й одразу лікар може описати, тобто по часу це займає хвилини 2-3. Для встановлення діагнозу це відіграє дуже важливу роль», – наголошує Олена Горбачова.

Сучасні флюорографічні апарати дозволять ще ефективніше діагностувати на ранній стадії теберкульоз та захворювання легень. За час роботи нових флюорографів у поліклініках міста обстежили 11 926 пацієнтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук