УДАР вимагає перевірити законність будівництва багатоповерхівки на вул. Сахарова у Львові

На прохання львів’ян член постійної комісії ЛМР з питань інженерного господарства, транспорту та зв'язку, представник фракції УДАРу Юрій Мартинюк звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням перевірити будівництво багатоповерхівки на вул. Сахарова, 70, яке, на думку мешканців навколишніх будинків, є незаконним та порушує низку законодавчих актів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

У запиті депутата зазначено, що до нього звернулись 46 мешканців будинків 58, 60, 68 по вулиці Сахарова та 4, 10А по вулиці Куликівській з проханням допомогти та посприяти у призупиненні вказаного будівництва.

Депутат повідомив, що з травня поточного року по вул. Сахарова, 70 тривають підготовчі роботи із зведення багатоквартирного житлового будинку. На зборах мешканців мікрорайону з приводу згаданого будівництва представники замовника будівництва надали мешканцям копії деяких дозвільних та проектних документів.

Проаналізувавши документи, мешканці виявили 14 фактів порушення норм чинного законодавства, а також їх законних прав та інтересів.

Зважаючи на це, депутат просить від міського голови ретельно перевірити дотримання норм чинного законодавства цього будівництва та дозвільних документів при проектуванні і здійсненні підготовчих робіт.

Якщо факти порушень законодавства, наведені у зверненні мешканців, підтвердяться, депутат просить міського голову «вжити усіх можливих заходів з метою їх припинення та усунення негативних наслідків, зокрема через призупинення будівництва».

УДАРівець також просить у міського голови Львова надати для ознайомлення копії всіх дозвільних документів щодо цієї забудови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук