Уляна Супрун вимагає пояснити, що Крисін робить у дитячому відділенні Інституту серця

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликала керівництво Інституту серця у Києві пояснити, що робить у дитячому відділенні Інституту Юрій Крисін, який є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія.

«Те, що у дитячому відділенні вроджених вад серця в Інституті серця серед дітей, які там лікуються, перебуває дорослий (!) неодноразово судимий і обвинувачуваний за організацію вбивства (!!!) чоловік Юрій Крисін – неприйнятно», – написала Супрун у Facebook увечері у вівторок, 27 лютого.

Вона закликала директора Інституту серця Бориса Тодурова роз’яснити ситуацію.

Крім того, прес-служба Міністерства охорони здоров’я того ж дня повідомила, що якщо інформація про перебування Крисіна в цьому закладі підтвердиться, то лікарі Інституту серця повинні встановити, чи стан пацієнта справді потребував госпіталізації, чи, навпаки, стан його здоров’я дозволяє брати участь у судових засіданнях. «Адже за інформацією, поширеною в ЗМІ, ця особа шляхом перебування в закладі охорони здоров’я уникає участі в судових засіданнях в рамках численних судових процесів, де він є обвинуваченим», – наголошується у повідомленні.

«МОЗ України переконане, що кожна людина, яка дійсно потребує медичної допомоги, повинна отримувати її у повному обсязі, незалежно від будь-яких факторів. Однак вважаємо неприпустимим використовувати перебування в закладах охорони здоров’я, особливо у дитячих відділеннях, як спосіб уникнути правосуддя», – додали у міністерстві.

Нагадаємо, 26 лютого активісти та учасники руху «Небайдужі» прийшли у дитяче відділення Інституту серця у Києві, де, як з’ясувалось, перебуває учасник озброєного нападу на журналіста В’ячеслава Веремія – Юрій Крисін. Там вони облили його зеленкою.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук