Усі системні зміни в Україні зустрічають опір з боку минулого

БлогиЮлія Марушевська , 28 березня 2016 201
Юлія Марушевська
Голова Одеської митниці

На жаль, всі системні зміни в Україні сьогодні зустрічають опір з боку минулого. Так реформи та боротьба з корупцією Давида Сакварелідзе не дають спокою чиновникам, які звикли до хабарів, беззаконню структур та міцно вчепилися в свої крісла. Система усіма можливими інструментами бореться зі всіма, хто домагається будь-яких змін в Україні.

Коли Давид Сакварелідзе очолив прокуратуру Одеської області, Одеська митниця почала тісно і продуктивно співпрацювати з прокуратурою у виявленні правопорушень та покаранні винних. Необхідно відзначити, що разом з Давидом ми підписали меморандум з усіма правоохоронними органами щодо недопущення безпідставних перевірок, які вели до величезних втрат бізнесом.

Ми спільно займаємося справами можливих корупційних дій багатьох співробітників митниці, ухиленням від платежів до бюджету на кілька мільйонів гривень, а також іншими справами, які стають поперек горла сьогоднішнім корупціонерам, що очолили систему.

Хочу відкрито висловити підтримку Давиду і його команді в цій боротьбі за реформи і зміни, впроваджені в прокуратурі.

У системній війні завжди перемагає добро, а не зло, прозорість, а не закритість, чесність, а не корупція, порядність, а не кумівство. Перемоги тобі, Давиде!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук