В центрі Львова після ремонту зроблять пішохідною ще одну вулицю

СуспільствоВіталій Кубліков, 18 липня 2018, 18:44 3497 0

У Галицькому районі триває кампанія з ремонту доріг. Досі розкопаною залишається вулиця Просвіти, на якій прокладають новий колектор. В активній фазі — роботи на вулиці Котлярській. І вже скоро закривають на ремонт Руданського, яка після ремонту буде закрита для проїзду транспорту. Ремонт доріг у Галицькому районі чи не найдорожчий по всьому місту, оскільки тут не просто перекладають покриття, а й замінюють усі застарілі мережі.

Вулицю Просвіти капітально ремонтують. Хоч і невелика ‒ лише 300 метрів ‒ але важлива, бо сполучає вулицю Винниченка із Короленка. Тут вже зняли увесь верхній шар покриття і перекладають старий колектор на сучасний. Підрядники розповідають, що бетонні колодязі, які вони продовжують діставати з-під землі, місяцями розсипаються. Половину замінили.

«Зараз є складнощі, бо при розкопці натрапили на породу тверду, до якої мусимо залучати гідромолот. Тобто це трошки ускладнює і уповільнює нашу роботу», ‒ розповів керівник підрядної організації Юрій Кужея.

Хоча будівельники сподіваються, що це не змістить термінів здачі. Відкрити для проїзду вулицю Просвіти мають до 1 грудня. До цього часу тут вже в комплексі замінюють водопровід, дощову каналізацію, укріплять підпірну стінку, встановлять гідрозатвори і перекладуть плиткою хідники. Також буде нове освітлення. Після ремонт вулицю повністю забрукують автентичним каменем.

«Я би хотів, щоб, думаючи в цьому році про ювілей Просвіти і проходячи цією вулицею, в нас були добрі позитивні враження. Плюс цього року також попрацюємо над змінами самого скверу, який є біля пам'ятника Просвіті. Там треба просто навести якісний порядок», ‒ сказав у коментарі журналістам після ознайомлення з роботами на вулиці Просвіти міський голова Львова Андрій Садовий.

Ще один великий об'єкт Галицького району, де зараз кипить робота, ‒ це вулиця Котлярська. Тут також капремонт. А от за провулок Руданського візьмуться відразу після проведення торгів. Проект вже готовий, лишилось тільки обрати виконавця. Вулиця після ремонту стане пішохідною.

«Пропонується влаштувати зелену зону посередині вулиці, озеленення, зручні вуличні меблі і вуличне освітлення», ‒ каже голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Зведений бюджет Львова цьогоріч для ремонту доріг, капремонту вулиць, дворів та тротуарів ‒ 578 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук