В Україні створено Уряд

Процес капіталізації України – розпочато

БлогиПавло Нусс , 3 грудня 2014 61
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

Факт абсолютного конституційного голосування з понад 340 депутатів за кандидатури, які вносились Президентом України говорить про вотум довіри парламенту до Президента. Пролонгація повноважень міністрів Оборони та Закордонних Справ - єдині міністри, які делеговані в Уряд за квотним принципом, який прописаний Конституцією України.

Можна констатувати, що в Україні за ініціативою блоку Президента відбувся прецедент, який підмінив традиційні партійні квоти на технократичний принцип формування Уряду, адже фракція БПП запропонувала на посади ключових міністерств висококваліфікованих менеджерів з закордону з досвідом реформування найбільш вражених від корупції галузей. Кандидатури Наталії Яресько, Олександра Квіташвілі, Айвараса Абрамавичуса підтримали всі інші партнери по коаліції.

Від так, можна прогнозувати ефективну та злагоджену роботу більшості, як в парламенті, так і в Уряді. Всі інші члени кабінету Яценюка мають не менш позитивні рекомендації, від так, принцип запропонований Порошенком щодо формування Уряду – спрацював, від так можна робити висновки: Росія втратила будь-який контроль над українським Урядом та конституційною більшістю парламенту. Саме від сьогодні Україна сформувала абсолютно легітимні гілки влади, які мають план імплементації та трансформації держави, і як я вже неодноразово наголошував, процес капіталізації України запущено. Основною метою проекту капіталізації є створення альтернативного геополітичного вектору для країн бувшого соціалістичного табору для переорієнтації напрямку розвитку від донорського та васального, яке пропонує їм Росія, до Західного, демократичного. Можна вважати, що однією з основних цілей, яку переслідував Путін на початку військової кампанії на сході українського сходу було – унеможливлення цього процесу. Формування проукраїнської та проєвропейської більшості, формування абсолютно прогресивного Уряду – початок важких випробувань та відповідь на виклики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук