Вичистити стайні

Ця шобла ні чорта нам не реформує, чи не підготує і не змінить

БлогиПетро Олещук , 17 вересня 2014 78
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Читаю, що "закон хріновий, але нам потрібен перепочинок, щоб провести реформи і підготуватися до війни".

Теоретично я з цим згоден. Теоретично. А практично. Беру перелік кандидатів у депутати від ПП. Бачу сімейство Балог в повному складі. Думаю, Балога-головний вже шкодує, що їх у родині було так мало ... Треба б чоловік 10. Що це означає? Це значить, що пов'язаний сімейними узами з усіма цими Балогами Гелетей нікуди з поста міністра не дінеться. Значить, саме він, фахівець по всьому на світі в армії, і буде її "реформувати". І це тільки один момент. Ще подивимося, що станеться з боязкуватого кланом Литвинів і іже з ними.

Так от, ця шобла ні чорта нам не реформує, не підготує і не змінить. Вони тільки будуть красти з бюджету і тягти все, що можна. Адже вони зробили нашу армію такою, яка вона є, перебуваючи при владі?

І це, до речі, стосується не тільки списків ПП. Багато "цікавих особистостей" лізе в парламент. Багато. І поки ще жодне створіння не понесло відповідальність ні за що. Судячи по судових справах, найкрутіші "сепаратисти" в Україні - це Топаз і Штепа. Все, більше нікого. Саме вони удвох все організували. І це теж важливо, бо без винищення зарази в тилу нас не чекає нічого хорошого. Так от громадяни, три роки, 10 років, 1000 років, але без реформ та очищення цих стаєнь нас не чекає нічого хорошого, а ті, хто зараз правлять Україною, нічого реформувати нездатні, бо реформування для них означає самогубство. Це, до речі, стосується і більшості їхніх опонентів. Адже дивитися на нинішніх українських "опозиціонерів" без застосування відповідної лексики неможливо.

Але у України з'являється мінімальний шанс. Для його реалізації потрібно визнати очевидні речі:

1) в бідах України винна її минула, прогнила, кланова, злодійкувата пост-совкова еліта;

2) усіх тих, хто грабував і знищував країну останні 20 років, потрібно гнати з влади, якими б особами і криками вони зараз не прикривалися.

ВСІХ!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук