Відставка Блаттера і наступ в Мар'янівці

То потрібно миритися. То потрібно воювати

БлогиПетро Олещук , 3 червня 2015 250
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Що сталося в житті ДиНиРи, що вони вирішили раптово відновити бойові дії 3 червня 2015? Які такі події? Відповідь - нічого. Абсолютно нічого, що могло б щось змінити. Ніхто навіть не намагався придумати причину для всього, що відбувається. Просто от взяли - і напали. Чому? А хто його знає? Притому, що в останні дні був вал інформації, що вони там хочуть реінтегруватися до складу України, навіть конституцію нову написали.

Дідмороз у депутати зібрався. А потім бац - і знову війна. І так постійно. То потрібно миритися. То потрібно воювати. То будуємо федерацію, то автономію, то кудись приєднується, то від'єднуємося. Як зрозуміти цей бардак? Що сталося за ці дні такого? Ну, реально значущого?

По порядку. Відставка Блаттера, якого ще недавно захищали від "перевороту" Кадирови-Кисельов. До речі, здорово, так? У РФ будь-які перевибори оголошуються відразу переворотом. Нібито Блаттер - законний суверенний імператор всія футболу, правлячий за своїм правом. Отже, реальною стала перспектива позбавлення РФ чемпіонату світу.

Ще росіян вигнали з європарламенту. Ще збирається велика сімка, що не дуже давно була великою вісімкою. Вові прикро. Вова знову хоче воювати. Нескладно здогадатися, що ЧС-2018, велика сімка, европараменти ніякого відношення у територіям, де засіла ДНР і ЛНР, не має. Взагалі. Але реагує "місцева влада" саме для того. Втім, суть справи не в цьому. Суть в тому, що завтра по нашому ТБ (де-небудь у Шустера) покажуть чергового "дбайливця", який нам буде розповідати, що у нас громадянська війна, і ДНР збирає сили для того, щоб взяти щось під контроль.

Ага, громадянська війна в Україні за чемпіонат світу з футболу в Росії. Або через те, що комусь перекололи ботокса?

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук