Владислав Каськів заперечив інформацію про його затримання у Панамі
До теми
Колишній керівник Держагентства з питань залучення інвестиції часів Віктора Януковича Владислав Каськів заявив, що його не затримували і не заарештовували у Панамі. Про це він написав у блозі на «Українській правді».
«Вже декілька днів спостерігаю за спробами різних офіційних осіб пояснити ляп з повідомленням про мій арешт в Панамі. Не затягуючи інтригу, повідомляю: нічого з того, що було сказано офіційними особами України, не відповідає дійсності: мене ніде не затримували і, тим більше, ніколи не арештовували ні в Панамі, ні будь-де ще», - зазначив Каськів.
За його словами, приводом для події стало «звичайне з’ясування панамською міграційною службою мого міграційного статусу під час перетину кордону з Коста-Рікою, куди я планував поїхати з друзями і сім’єю».
Він додав, що на нього також немає картки «Інтерполу».
Каськів також опублікував фото, на якому він стоїть поруч з поліцейським і зі свіжим, за його словами, номером панамської газети.
Нагадаємо, 18 серпня Генпрокурор Юрій Луценко повідомив про затримання на території Республіки Панама Каськіва, який оголошений у розшук за розкрадання та інші службові злочини. Заступник генпрокурора Євген Єнін заявив, що Каськів був затриманий в Панамі при спробі в’їхати на територію Коста-Ріки.
21 серпня Євген Єнін повідомив, що генпрокуратура передала міністерству закордонних справ України клопотання до Республіки Панама про екстрадицію Каськіва.
Каськів обіймав посаду голови Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України у 2010 – 2014 роках.
За даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Каськів вивів із України 255 млн грн. Наприкінці березня 2016 року Каськіва було оголошено в розшук у справі про розкрадання у 2012 – 2013 роках 7,5 млн грн державних коштів – за укладеним Каськівим договором про надання рекламних послуг.
За даними ГПУ, Каськів розшукується за злочини, передбачені ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч.2 ст. 366 ККУ (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).