Водії «АВЕ-Львів» не мають куди вивозити сміття з вулиці Північної

СуспільствоІрина Ващишин, 24 липня 2017, 18:42 704 1

Північну прибирають, але повільно. Сміття з перевантажувальної станції на вулиці Північній почали вивозити. За декілька місяців там накопичились відходи, які туди привозили з міських контейнерних майданчиків. Станція належить одному з перевізників – «АВЕ-Львів». Розвантажити її він мав ще до середини липня. Однак, як стверджують водії сміттєвозів, возити відходів вони не мають куди, бо з обласними полігонами були укладені короткотермінові угоди на певну кількість сміття.

«Ми можемо працювати, ми маємо чим працювати, але немає куди. Обласні полігони приймають тільки певну кількість машин на день. А деякі вже відмовились взагалі. В Сокаль вже вивезли все. Ліміт був, вже більше не приймають. Радехів так само ‒ 200 тонн прийняли, більше не приймають. Ну куди? Машини є, є чим возити, а толку! За межі області теж немає куди возити. Ті полігони, які нам дали, туди й возимо. Більше немає куди», ‒ пояснив водій сміттєвоза компанії «АВЕ-Львів» пан Микола.

Перевантажувальних станцій у Львові було три, кожна закріплена за певним перевізником. Дві із цих станцій вже прибрали повністю.

«Проблемною залишається станція Північна, на яку вивозила тверді побутові відходи компанія «АВЕ–Львів». За цей період часу компанія « АВЕ-Львів» зменшила на цій перевантажувальній станції кількість відходів тільки на 600 тонн», ‒ зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Водночас на землі на вулиці Північній накопичилось не менше шести тисяч тонн сміття. Відтоді, як вивезенням відходів почала займатись область, станцію Північну мали очистити спочатку до середини липня, тепер термін змінився до кінця місяця.

«АВЕ-Львів» тим часом отримало припис і від міської влади. Як його виконують, комісія з Ратуші оглядала на місці.

«Ми сьогодні бачили - декілька машин прямо перед нами вивозили. І цей темп треба продовжувати, треба , щоби щоденно мінімум 10-20 машин вивозили те сміття. Тоді протягом місяця, не швидше цей бардак вдасться ліквідувати», ‒ підсумував директор міського департаменту поводження з ТПВ Іван Рудницький.

Якщо до 1 серпня «АВЕ-Львів» не прибере станції на вулиці Північній, їм обіцяють екологічні санкції, а також можливе часткове розірвання угод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук