Волонтер попросив найбагатших нардепів віддати 10% свого майна для армії

СуспільствоВолодимир Пиріг, 10 листопада 20164640

Українські волонтери звернулися до десятьох народних депутатів і політиків, які задекларували значні статки, з проханням пожертвувати 10% майна на потреби армії.

Ініціатори акції, волонтери фонду «Повернись живим», пояснили, що в програмах усіх парламентських фракцій міститься пункт про патріотизм і збереженні територіальної цілісності, і волонтери хочуть дати можливість нардепам виконати ці пункти.

Зокрема, засновник фонду Віталій Дейнега написав листа керівнику депутатської групи «Відродження» Віталієві Хомутинніку, «годинник якого коштує, як 60 тепловізорів». «На сайті вашої партії зазначено, що вона виступає за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. А, як відомо з давніх часів, запорукою цього може бути тільки сильна армія. Ми допомагаємо українській армії з самого початку АТО і просимо вас приєднатися», – йдеться в листі.

Волонтер зазначив, що згідно з е-декларацією, Хомутиннік володіє квартирами загальною площею 806 кв. м, земельними ділянками площею 8 га, 493 млн грн, дохід його склав 175 млн грн за рік.

«За давньою українською традицією прийнято жертвувати 10% своїх доходів на добрі справи. Ми пропонуємо вам приєднатися до справи підтримки українського війська та подолання наслідків російської агресії на сході України. Якщо з якихось причин ви не готові надати фінансову допомогу, то можете пожертвувати свій годинник FP Journe Tourbillon Souverain, який разом зможемо продати на відкритому аукціоні. Його оціночна вартість становить $170 тис., що є еквівалентом вартості 60 тепловізорів, 14 реанімобілів з повним обладнанням або 5 квартир в Києві для сімей загиблих в АТО», – зазначив волонтер.

Ініціатори акції відправили схожі листи з проханням про допомогу армії десятьом політикам і депутатам, зокрема, Ігорю Кононенку, Богдану Дубневичу, Ігорю Котвицькому, Олегу Ляшку, Нестору Шуфричу, Олесю Довгому, Сергію Таруті, а також міністру внутрішніх справ Арсену Авакову і меру Харкова Геннадію Кернесу .

Волонтери також пообіцяли оприлюднити відповіді політиків і суми пожертвуваних коштів.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук