Як заощадити при купівлі квартири у Львові?

Суспільствореклама, 31 травня 20178790

Гарячі пропозиції квартир, безвідсоткове розтермінування та знижки для молодих сімей – огляд вигідних фінансових програм від компанії «ЕКО-ДІМ».

Вперше у Львові почала діяти програма «Гарячі пропозиції», скориставшись якою можна суттєво зекономити на покупці омріяного житла.

Компанія «ЕКО-ДІМ» – один з визнаних лідерів львівської нерухомості в новобудовах – запровадив нову пропозицію – квартири за спеціальними цінами.

«Ми не обмежувалися якоюсь однією новобудовою, а рівномірно представили можливість обрати квартиру в різних районах Львова. Це і будівництво, яке завершується і проекти, які нещодавно розпочаті. До певної міри поштовхом створити таку програму стали наші програми соціальної відповідальності, які ведемо не один рік», – сказали в компанії «ЕКО-ДІМ».

Новобудова на вул. Стуса (фото Енциклопедія Новобудов)

Серед таких програм – знижки для молодих сімей, які купують для себе перше помешкання, безвідсоткове розтермінування з індивідуальним зручним графіком оплат та можливі знижки при повній оплаті за квартиру.

Кожен з напрямків покликаний зробити купівлю квартири зручнішою та вигідною.

«Аналізуючи кілька тисяч угод, які провели останніми роками, ми вивели кілька основних напрямків, які найбільше цікавлять людей. Відтак змогли організувати роботу таким чином, щоб забезпечити можливість їм реалізувати свої побажання та зробити купівлю квартиру зручною і вигідною», – розповідають в компанії «ЕКО-ДІМ».

Новобудова на вул. Стрийській (фото Енциклопедія Новобудов)

Зараз в рамках програми «Гарячі пропозиції» доступні квартири в новобудовах «ЕКО-ДІМ» на Стуса, Величковського, Стрийській і в одному з будинків житлового комплексу на Мечникова.

Новобудова на вул. Величковського (фото Енциклопедія Новобудов)

Спільна риса, яка об’єднує всі ці новобудови – це унікальні проекти, що розробляються експертами спеціально з врахуванням доцільності і сучасних тенденцій містобудування. В тому числі стосовно з врахуванням вимог енергоефективності, що сьогодні є важливим, напевно для всіх без виключення. Ці будинки мають значно кращі характеристики, аніж середні по країні, а це в свою чергу – економія і комфорт для мешканців.

В наповнення квартири вже включено розведення комунікацій в квартирі, двофункційні котли для індивідуального опалення, сучасні лічильники, які знову ж таки дозволяють обирати доцільний режим та ті ж спеціалізовані енергоефективні вікна.

Новобудова на вул. Мечнікова (фото Енциклопедія Новобудов)

На сайті компанії – найповніша та достовірна інформація, повний каталог новобудов, вільних квартир, цін, детальні фотозвіти з будівництва, розміщення житлових комплексів, планування та інтерактивні плани житлових комплексів. В режимі он-лайн доступний перегляд кожної вільної квартири, розрахунок розтермінування, консультації і навіть резервування квартири.

Детальніше про всі пропозиції квартир та пентхаусів в новобудовах Львова можна довідатися на сайті та в офісах компанії «ЕКО-ДІМ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук