Їх не можна реформувати

Їх нахабство меж мати не може, і вони рано чи пізно поховають як себе, так і тих політиків, що їх прикривають

БлогиПетро Олещук , 14 липня 2015 144
Петро Олещук
політолог

Інші блоги автора

Зараз набирає рух "свідків Сакварелідзе". Мовляв, потрібно його в Генпрокурори.

Що ж, може, і потрібно, але саме по собі це нічого не вирішить. Поки є система - будь-хто поставлений очолювати її начальник нічого не змінить. Спочатку його спробують купити, включивши в схеми. Думаю, це вже спрацьовувало з деякими минулими "непрокурорськими генпрокурорами". Не куплять - почнуть "зжирати". Будуть саботувати будь-які невигідні системі рішення. В АП піде караван "навантажених золотом ослів". Будуть платити кому потрібно. Розповідати про те, як новий шеф збирається "організувати державний переворот". Будуть використовувати всі канали, щоб заблокувати непотрібні їм рішення.

Що в результаті? У результаті вони його приберуть. Неодмінно приберуть. Якщо не прибрати їх. В часи Януковича їх розбестили остаточно. Розбестили настільки неймовірно скаженими грошима, що заради цих грошей вони зроблять все.

Їх не можна реформувати. Тільки вигнати зараз. Так, і чим швидше - тим краще для всіх. Бо рано чи пізно їх будуть вішати на ліхтарних стовпах. Бо їх нахабство меж мати не може, і вони рано чи пізно поховають як себе, так і тих політиків, що їх прикривають.

Якби їх розігнали рік тому - може, б вже і знайшли собі суспільно-корисне застосування. А так ...

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук