Юрист львівської поліклініки оскаржив у суді реформу комунальної стоматології

СуспільствоЮлія Лавришин, 15 березня 20179070

Мешканець Перемишлян Роман Стасишин звернувся до Галицького районного суду Львова з позовом проти Львівської міської ради, яким вимагає скасувати реформу комунальної стоматології.

В обгрунтуванні позовної заяви 24-річний юрист Роман Стасишин пояснив, що ця реформа порушує його конституційне право на охорону здоров'я. Також Роман Стасишин звернувся до суду з клопотанням заборонити міськраді вчиняти будь-які дії, спрямовані на виконання реорганізації стоматполіклінік, до завершення судового розгляду.

Нагадаємо, 9 лютого депутати Львівської міської ради підтримали реформу комунальної стоматології, запропоновану управлінням охорони здоров’я ЛМР, прийнявши ряд ухвал про реорганізацію стоматполіклінік у неприбуткові комунальні підприємства. Колективи поліклінік зможуть встановлювати ціни на свої послуги і таким чином заробляти на потреби поліклінік та зарплатню. Того ж дня депутати ухвалили програму, у якій прописали перелік безкоштовних послуг для окремих категорій львів’ян.

Начальниця юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич не вбачає в ухвалах, розроблених її колегами з управління охорони здоров'я та підтриманих депутатським корпусом, порушення чиїх-небудь прав.

«Я не можу наперед сказати, яким буде рішення суду. Але, на нашу думку, ми не обмежуємо обсяг надання стоматологічної допомоги, тому що мінімальний рівень, гарантований містом, ми забезпечуємо для мешканців Львова. Певним категоріям населення ми надаємо повну медичну допомогу – це неповнолітні діти, вагітні жінки, інваліди, ветерани війни таучасники антитеротистичної операції. Гострий стан в поліклінікіах будуть знімати безкоштовно для всіх», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Галицький районний суд призначив розгляд справи на 17 березня, однак у забезпеченні позову відмовив.

ZAXID.NET не вдалось зв’язатись з Романом Стасишиним. Однак, як повідомили у відділі кадрів 3-ї міської стоматологічної поліклініки Львова, він працює у цьому медзакладі на посаді юристконсульта. Також відомо, що у 2015 році він балотувався до Перемишлянської міської ради за списками партії «Батьківщина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук