Згідно з інформацією львівських правоохоронців, найчастіше двоколісні крадуть у Франківському, Сихівському та Шевченківському районах. Лише за вихідні велосипедів позбулися четверо власників.
Про це журналісту «Телеканалу новин 24» повідомив заступник начальника львівського міського управління Олександр Костинюк.
За його словами, цього року вже викрали на 20% роверів більше, ніж минулого.
«Станом на сьогоднішні, у Львові вже викрадено 370 велосипедів. Ця цифра звичайно лякає, якщо поділити у відсотках, то розкривається з поверненням десь близько 20%», — розповів майор міліції.
Микола Сак на своєму велосипеді їздив три роки. У суботу свій та ще один залишив на велопарковці і пішов додому. За кілька годин двох велосипедів вже не було.
«Був трос міцний. Я не думав, що його переріжуть. Але все ж перерізали без проблем», — каже хлопець.
Який замок використати, залежить від часу на який залишаєте велосипед, розповідають у веломагазині. Якщо на дві-три хвилини, та й велосипед у полі зору — підходять троси. Залишаєте на довше — потрібен надійніший захист.
«Піком надійності є замки у-подібні. І бажаного використовувати такого виду замки, які мають калену скобу, які мають дуже складну конструкцію замка і як правило з ними злодій не хоче мати справу», — пояснює продавець-консультант Ігор Чоба.
Не захоче злодій наживи, якщо ровер стоїть на парковці під охороною, вважають фахівці. Саме такі місця мають обладнати роботодавці, вищі, магазини та заклади харчування.